Igakuba, zagadek zguba – gramy w Teslagrad

Iga i Kuba stanowią 50% właścicieli Wii U w Polsce, więc nie rozumiemy, dlaczego Nintendo tak bardzo nie zauważa istnienia naszego kraju. W każdym razie, grają w Teslagrad! Brzmi jak nowe Call of Duty! Jesteście podekscytowani? Ja jestem. Tak. Bardzo.
teslagrad
Wiecie, że “Nintendo World Report” krytykowało grę za wysoki poziom trudności? Lol

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.
 • k0n

  Mechanika jest prosta, czerwony i niebieski to bieguny magnesu, albo ładunki dodatnie/ujemne – rzeczy o tym samym kolorze się odpychają, o przeciwnych – przyciągają. A robociki ładują ciebie konkretnym ładunkiem, przez co oddziałujesz odpowiednio z innymi obiektami i/lub polami siłowymi.

  Fajnie całkiem ta gierka wygląda, choć brak jakiegokolwiek wprowadzenia fabularnego mnie nieco boli. Niby spoko, jak gra sama opowiada historię gameplayem, ale czasem warto wiedzieć co, gdzie jak i dlaczego.

 • wario1

  Pozmieniałbym miniatury do filmików na youtube. Na takie z napisem w co gracie, i kto.

 • szalony kapelusznik

  BAM ! BAM! Iga psie rzeczywiscie ekscytuje, prawie orgazmu dostała 🙂

 • jahras

  Kurde, po wiadomym upadku byłem tutaj tylko raz i był 1 podcast, trochę lipny. Zastanawiałem się czy będzie reszta ekipy i kurde jest 😀 Superos. Wszystkie “let’s playe” z Kubą muszę obejrzeć, ciekawe ile ich jest, najlepszy “opowiadacz” :P. No i Iga jest, też fajnie. Zabieram się za nadrabianie zaległości 🙂 Thx za content 🙂

 • Konan064

  ale crap ;p

 • darkspid

  Dobra robota przy bosie końcowym Iga :] Podziwiam bo sam nie miałbym do tego cierpliwości..