Niezatapialni odcinek 203

Zmiany, zmiany, zmiany. Dobre zmiany.

Drogie dziubdziusie. Jesteśmy już z Wami od ponad 200 odcinków, więc lata zleciały, a my jesteśmy tu niezmiennie dla Was. Ale okoliczności się nieco zmieniły, życie się zadziało i przyszła potrzeba małych zmian. Oczywiście – na lepsze! Jako że staramy się być z Wami szczerzy i transparentni, to wyłożę (ja: iga, jako pełnomocnik projektu) krótko rzeczy, które będą dla Was widoczne i będą wpływać na wasze doświadczenie użytkowania naszych wytworów.

Będziemy teraz publikować na zmianę odcinek newsowy i odcinek tematyczny. Tematy będą przeróżne – czasami kilka, czasami jeden, na którym będziemy się skupiać. Mamy nadzieję, że wprowadzi to nieco świeżości do formuły i być może uda nam się zwrócić Waszą uwagę na ciekawe teksty i rozszerzy Wasz horyzont poznawczy. Da nam to również więcej okazji do wchodzenia z Wami w dialog, czego bardzo, bardzo byśmy chcieli.

Odnośnie dialogu – wracamy z sekcją komentarzy! I tutaj jest zadanie dla Was! Chcemy odpowiadać na Wasze pytania, a to wymaga od nas pytań do odpowiadania. Oczywiście możemy też cytować Wasze opinie i wchodzić z nimi w dyskusje, albo odnosić się do rzeczy, które Wy nam polecicie. Stąd zachęcamy do aktywnego uczestniczenia w dialogu, bo przecież robimy to wszystko dla Was! 🙂

Zaistnieje również kilka zmian strukturalnych odcinka, które przetestują pewne formy i konwencje. Tutaj też przydałby się Wasz feedback, żebyśmy wiedzieli, czy jakaś nowa propozycja przypadła Wam do gustu. Bądź jest najgorszą rzeczą od czasów padów do Dreamcasta.

No i to właściwie tyle, jeśli idzie o ogłoszonka. To teraz krótki opis odcineczka.

203 odcinek zawiera w sobie wiele treści i miłości. Oraz wzajemnego szacunku. Mówimy w nim (w składzie: Tomasz Pstrągowski, Dominik Gąska oraz Iga Ewa Smoleńska) o piątym sezonie BoJacka, o Maniacu i o sprawie Sapkowski vs CDP Red. I o RPG w świecie Harry’ego Pottera też troszeczkę mówimy. Jest więc czego słuchać.

No… to jak Wam minął weekend?

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.