Niezatapialni odcinek sto dwudziesty czwarty (91+33)

Odcinek, w którym nie rozmawiamy o niczym szczególnym, ponieważ nic szczególnego się nie wydarzyło, więc pozwalamy sobie na tak zwany free style, ponieważ tacy jesteśmy szalonymi, nieprzewidywalnymi wariatuńciami i za to nas przecież kochacie.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.
 • Pingback: Niezatapialni odcinek sto dwudziesty czwarty (91+33) | Polskie Podcasty()

 • ffrreeaakk

  Dziękuję!

 • Chris Black

  Dzieki za odcineczek!

 • Sasilton Mihawk

  3 gry lepsze od Bayonetty 2 w 2014 roku
  – South Park Kijek prawdy
  – Shadow od Mordor
  – Wolfenstein The New Order

  • igimat

   popieram zamienię tylko wolfa na Age of Wonders 3

 • j_uk_dev

  Taki luźny odcinek “o niczym” wyszedł wam całkiem fajnie. Naprawdę przyjemnie mi się słuchało waszej dysputy na temat zeszłego i oczekiwań przyszłego ( czyli tego 😉 ) roku. Szkoda, że @Iga zaczęła mówić do mikrofonu dopiero gdzieś pod sam koniec, bo chłopaki ją zagłuszali, a ją było ledwie słychać 😉 Ale poza tym drobnym mankamentem naprawdę spoko odcinek.

  Przypomnieliście mi swoją drogą, że nie ukończyłem “AC: Syndicate”. Ja odpadłem przy “Black Flag”, “Syndicate” jakoś udało się mnie wciągnąć na sporo godzin. Bardzo możliwe, że dlatego, że akcja dzieje się w mieście, w którym mieszkam i miałem frajdę z rozpoznania konkretnych miejscówek. Jedna uwaga jeśli chodzi o architekturę – te stare budynki w Londynie są przynajmniej o nieco niższe 😀 Ale rozumiem, że chodziło o to, by nadać jakikolwiek sens wspinaniu się, ale to z pewnością nie jest realna skala. Też jak @Dominik miałem problem ze zdecydowaniem co robić dalej i czy coś mnie nie omija jeśli nie gram Jacobem ( nie lubię tego “cocky bastard” :P, więc grałem większość czasu Evie ).

  W 2016 sporo mnie ominęło. Straciłem zainteresowanie kolejnymi sequelami i nawet Uncharted 4 rozczarowało mnie. Grałem więcej w mniejsze i krótsze tytuły. Może się starzeję 😉 Kiedy Deus Ex i Dishonored 2 zostały ogłoszone spodziewałem się, że kupię je w dzień premiery. Im bliżej tych premier, tym mniejszy zapał i do tej pory nie zagrałem w nie. Ale największe zdziwienie mam z tego, że będąc wręcz “fanbojem” Mirror’s Edge, ominąłem “Catalyst”. Więc zapewne w tym roku będę ogrywał zeszły 😉

  Jest kilka tytułów, na które czekam w 2017. “Gravity Rush 2” – pierwsza część, która początkowo wyszła na Vitę po prostu oczarowała mnie. Prześliczna gra, ze świetnym gameplayem ( choć na dłuższą metę może się wydać trochę monotonna, ale wówczas można było to usprawiedliwiać faktem, że to gra na konsolę przenośną ). Oczywiście na liście jest RDR2. “Hellblade” to kolejna pozycja do ogrania, jeśli komuś do gustu przypadł “Heavenly Sword” ( a mi przypadł i to bardzo ). Niestety “Hellblade” na razie w plotkach jedynie pojawia się jako gra na 2017 ( no ale kto broni pomarzyć 😉 ). Nowy “Torment” może być ciekawy. “Persona 5” zapewne będzie do ogrania. A dla “Valkyria Revolution” może nawet odkurzę Vitę. Tak spoglądając na listę gier, to znów mam przeczucie, że sporo mnie ominie i nawet tego nie zauważę.

 • PawełKukizvsTwojastara

  A wiecie w co ja gram? W życie! Właśnie zacząłem studia na kierunku filmoznawstwo i dorabiam na kasie w kinie i zastanawiam się co mam robić w życiu. W notatniku mam listę chyba ze 100 gier bo jak zdam studia i znajdę lepszą pracę zarobie na komputer na którym pójdzie wiedźmin i wtedy będę grał w grę. No chyba że nie. Pozdrawiam i kocham całym sercem całą ekipę niezatapialnych. <3

 • Sebastian Pasich

  A mnie się odcinek podobał – i co mi pan zrobi? Kolega da płaszcz, który wisi obok?

 • Kim_Bo

  dzięki za odcineczek!!

 • ArcyCierń

  Prośba do Igi: mów, proszę, do mikrofonu, bo w porównaniu do chłopaków ledwo Cię słychać. I dzięki za odcinek;).

  • Majber

   Tru, super odcinek, ale jak zwykle Igę słychać pół raza ciszej.

 • Kalez

  Dopuścić Igę bliżej czarnego dildo bo strasznie ciężko się słucha 🙁

 • Michal Markowski

  Jak tam próba Mirrors Edge?
  To jedna z moich ulubionych gier, która jest w miarę spójna i nie udaje, że ratuje świat. Bardzo miła odmiana od np. mass effectów.
  Jak się Wam podoba estetyka? Znacie inne takie (inne takie same, sic!)?

 • Andrzej Wojciechowski

  Pytanie techniczne, byłaby możliwość udostępnienia w RSS i iTunes wszystkich odcinków? W tym momencie są one ograniczone do ostatnich 10, mam do nadrobienia pierwsze 87 i bardzo mi to ułatwiło życie ;p