Patronite, czyli dawajcie kasiorę (albo nie)

https://patronite.pl/niezatapialni

Najsympatyczniejsze Nasze Warchołki

Ruszamy z naszym profilem na Patronite.pl, na którym można nas wspierać finansowo. Można, nie trzeba, bo nie zamierzamy żadnego naszego kontentu chować za Paywallem.

Dość często dostajemy pytania: “gdzie możemy wam wpłacić kapustę, ekscelencjo” i od dziś będziemy na nie odpowiadać poniższym linkiem. Jeżeli jednak nie macie kapusty, wciąż was kochamy. Niezatapialni to przede wszystkim dobra zabawa – nasza i (mamy nadzieje) wasza – i tak ma pozostać.

Po co nam te pieniądze? Tym razem nie zbieramy na mikrofon. Tym razem zbieramy po prostu na nas – na gierki, sprzęt, koszty, życie, kiełbasę żywiecką i kanapki z dżemem, śledziami i szczypiorkiem (pycha!).

Uprasza się o szerowanie. MIŁOŚĆ.

https://patronite.pl/niezatapialni

Ogłoszenie: odcinki w środy

Z powodów organizacyjnych wygodniej nam spotykać się we wtorki niż w poniedziałki, więc od przyszłego tygodnia odcinki publikować będziemy w środy. A więc środa jest nowym czwartkiem (bo wcześniej wtorek był nowym czwartkiem, bo przecież jeszcze od czasów NZ publikujemy w czwartek – niezmiennie).

Niezatapialni #148 opóźniony

Hejo dziubki nasze najukochańsze!

Niestety z przykrością poinformować Was musimy, iż kolejny odcinek ukaże się w przyszłym tygodniu. Rozjazdy, choroba i hajneken nas zupełnie zdysynchronizowały, stąd prosimy o wyrozumiałość i do usłyszenia za tydzień!