Niezatapialni 299 Lite

Kolejny odcinek, nie da się do zadockować, ale za to jest mniejszy i bardziej przenośny! Polecamy zakup, nawet jeśli macie wersję standardową!

Odcinek trzysetny się zbliża normalnymi krokami dla ludzi, ale wielkimi krokami dla ludzkości. W związku z tym przygotowaliśmy dla was kolejny odcinek dwieście dziewięćdziesiąty dziewiąty. A co się w nim dzieje?

Mówimy o jednej z najlepszych gier tego roku: Hadesie. Jeśli jeszcze nie zdążyliście pograć, to polecam zakup na switcha. Jest też co prawda na PC i tutaj również polecam jego zakup. Miejcie dwa Hadesy, bo gra jest tego warta. Opowiadamy też o Afterparty, o Game Passie i o nowym XBOKSIE ONE X, który to już jest mój i go kocham! Ktoś też kupił jakąś grę na A, o któej w opisie się nie pisze.

Powróciliśmy też do tematów. Tym razem opowiemy o naszych przemyśleniach na temat festiwalu Tribeca, który postanowił do swych nagród dodać też gry elektroniczne. Poza tym słów kilka o Metal Gearze na Gogu oraz o tym, jak fajnie ludzie w Internecie reagują na zmianę ryja modelu w grze o człowieku pająku. Ludzie w Internecie to zdecydowanie moi ulubieni ludzie.

A tymczasem dam tutaj wiersz Gałczyńskiego:

Oto widzisz, znowu idzie jesień –
człowiek tylko leżałby i spał…
Załóżże twoj szmaragdowy pierścien:
blask zielony będzie miło grał.

Lato się tak jak skazaniec kładzie
pod jesienny topór krwawo bardzo –
a my wiosnę widzimy w szmaragdzie,
na pierścieniu, na twym jednym palcu.

Aha. I nie bądź bucem. Wychodzisz? Załóż maskę.

(TOMEK: Iga oczywiście zapomniała o Rei, ale jestem na posterunku)

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.