Niezatapialni odcinek dwieście dziewięćdziesiąty dziewiąty PRO

Hahahahahah! Myśleliście, że trzysetny, co? Hahahaha.

Powinniście widzieć, jak teraz wyglądacie! Hihihihi! Witamy w gronie rodzinnym. Gronie, które akceptuje nas takimi, jakimi jesteśmy!

W tym odcinku mówimy dla was o konsoli, którą przestało produkować Nintendo. Poza tym o książkach o wspinaczce wysokogórskiej, o serialach 7/10 (Ozark, Legend of Korra), o The Last Guardian, jakby był rok 2006, o tym, że Microsoft kupuje kolejne, takie tam firemki. Poza tym, nie dzieje się nic, czego moglibyście się nie spodziewać, wszystko jest tak samo, jak zawsze, szczególnie w pierwszych dziesięciu minutach odcinka, zupełnie standardowy podcast en zet, więc powinniście się czuć jak w domu.

O czym nie mówimy: o newsach CD Projektu. Mieliśmy o nich mówić, ale czasu nie starczyło. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, to możecie zobaczyć wizerunki i profile gangów w ostatnim Night City Wire, albo możecie poczekać jak gra wyjdzie, bo założę się, że i tak ją kupicie i będziecie w nią grać. Pewnie nawet na swoich ps5 i Xboksach SX series SEX One 270, bo słyszałam, że ludzie to preorderują, jakby były wykonane z drzazg poświęconych przez św. Helenę (dlaczego przez nią? Odświeżcie informacje z jej życia, to się dowiecie). Ktoś z was ma już preorder? Czy poczeka na gry i okres popremierowy? Hm? To teraz popularne o to pytać, a że jesteśmy wybitnie popularni, to też o to zapytam, bo dlaczego nie.

I żeby Tomasz nie był zły:

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.