Niezatapialni odcinek dwieście osiemdziesiąty pierwszy

Czas to piniondz.

Dzisiaj mamy dla Was taką zagwozdkę, sponsorowaną przez dra Tomasza Pstrągowskiego: jak jest u Was z czasem? Na co go brak? Ile go macie? Czy jest relatywny? I w jakiej mierze go sprawdzać?

Rozmawiamy oczywiście w kontekście przyswajania mediów i zmieniającej się sytuacji życiowej, bo (jakbyśmy się przed tym bronili) czas wciąż i wciąż idzie do przodu. Tak swoją drogą, niedługo oficjalnie trzysetny odcinek! Rany! Ile to już czasu!

Tomka pytania są bardzo na czasie, bo z czasem mamy coraz mniej czasu. A rzeczy, jak na złość, wcale nie ubywa: chce się grać, chce się czytać, oglądać i podróżować. Na szczęście dla przyswajaczy takich jak my, w tej chwili pandemia wcisnęła pauzę i dała nam trochę darmowej przestrzeni eksploratacyjnej, z której to staram się korzystać (ja=iga), a co nie wychodzi mi w takiej skali, jakby mi się podobało…

A jak z tym u Was?

Poza tym mówimy o filmach akcji, Dragon Age Inquisition, Asasynach, The Evil Within 2, Judgment, Lumines i tłumaczeniach tytułów filmowych. Nie mówimy np. o Kojimie, nie podajemy przepisów kucharskich i nie recytujemy w tym odcinku poezji.

Zostawiam Was z kawałkiem, który mi się przypomniał, bo Sojuz usłyszał psa na dworze.

elo, iga [Tomek kazał wrzucić]

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.