Piwko jest super! Odcinek trzeci!

Pewnie wstrzymywaliście oddech, zastanawiając się, kiedy ta kultowa seria będzie kontynuowana, co? No to już możecie oddychać!

Piwko. Ach. Cóż to za dobry trunek. Szczególnie podczas pocastu. Zamknęli nas w domach, każą nagrywać zdalnie jak w Średniowieczu, ale nie zabronią nam kontynuować wszystkich serii, jakie do tej pory narodziły się podczas nagrywania naszego podcastu! Więc ponownie spotkaliśmy się na Skype, by porozmawiać o grach.

W tym odcinku dr Tomasz Pstrągowski, Dominik Gąska i ja, Iga Ewa Smoleńska, rozmawiamy dla Was na temat Dooma, nowych przygód Dominika, który gra w gry tak dobre, że nie napiszę o nich w opisie – niech będzie to dla Was niespodzianka oraz prawie udało mi się wtrącić kilka słów na temat Animal Crossing. Tomek opowiada też o jakiejś fury animu, bo lubi takie rzeczy, a my nie kink-shamujemy. W ogóle to jest dość fun.

Powiedzcie nam więc, kochani słuchacze, jak spędzacie czas kwarantanny? Macie jakieś nowe hobby? Może postanowiliście wrócić do czegoś, co już robiliście, ale brakło Wam czasu? I jak dajecie sobie radę z domownikami? Jakoś leci? Czy chcecie się już pozabijać? Bonus za zdjęcia efektów waszych nowych zainteresowań!

Tak więc zapraszamy do słuchanka i dajemy Wam buzi w usteczka, acz przez maseczkę!

A tu Sojuz robi kupkę.

Tematy:

1. Przegląd gier na Switcha ogłoszony na Nintendo Mini-Direct

2. Epic będzie wydawcą, podpisuje umowę z Remedy, Playdead i Tym Typem Od Shadow of the Colossus

3. Stary Nier dostanie nowy reboot

Rysuneczki Igi oczywiście na proposie, ale gif z Rei musi być.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.