Niezatapialni 259 ver 2.0

Habemus Baba!

Wróciliśmy i mamy ze sobą babę! Klękajcie narody!

Po wielu perturbacjach udało nam się nagrać raz jeszcze zaginione odcinki 259 i 260. Wdrożyliśmy procedury bezpieczeństwa, mające zapobiec utracie odcinków w przyszłości (kupiliśmy pen USB). Zainwestowaliśmy w profesjonalne oprogramowanie (Domek kupił większy iCloud). Przeszliśmy specjalistyczne szkolenie z bezpieczeństwa informacji (nie). Będziemy uważniejsi (może). Mamy nadzieję, że nigdy więcej nie będziemy musieli tłumaczyć się z takich wpadek (tak).

W odcinku rozmawiamy o Half-Life 3 (Domek się upiera, że 1,5), bo w końcu trzeba, nawet jeżeli to stary news. Komentujemy też zapowiedź nowego Bioshock, rozgrywającego się w latach 80., w mieście na Księżycu. I wygłaszamy swoje zdanie o nagrodach The Game Awards, zdominowanych przez Disco Elysium (TAK!).

W rubryce Co Jest Grane Tomek spoiluje trochę film Maquia, który poleca. Robi to z powodu podstępnego i nieoczekiwanego pytania Igi, więc to ją obwiniajcie. Nie jest to spoiler, który Tomek by uważał za znaczący, ale zostaliście ostrzeżeni – jeżeli nie chcecie nic wiedzieć o filmie, to nie słuchajcie tego segmentu.

UWAGA, UWAGA. Jako, że Tomek obejrzał trzeci sezon Smoczego księcia, tymczasowo przenosi swoje uczucia z Rei na Raylę – uroczą, zabawną, bohaterską elfkę z rogami. Przygotujcie się na gify!

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.