Niezatapialni 254

W dzisiejszym odcinku planowaliśmy rozmawiać o tematach, ale później stało się życie, improwizacja, chaos i nic z tego nie wyszło.

Tak to się czasami dzieje. Nie mam więc dla Was dzisiaj agendy. Mogę tylko powiedzieć, że mówimy sporo o Modern Warfare 0, The Outer Worlds, Pyre, serialu Sukcesja i filmie Joker, który też przy okazji dość mocno spoilerujemy (chyba?), więc jeżeli nie chcecie nic wiedzieć o tym filmie, to nie oglądajcie. Aczkolwiek chciałbym tylko zwrócić uwagę, iż jest to film o Jokerze, rozgrywający się w Gotham, w którym żyje także Batman i naprawdę nie ma wielu więcej rzeczy w tych filmach (wszystkich)… No ale zostaliście ostrzeżeni

Triumfalnie powraca kącik “Dominik Gąska udaje broń”, ponieważ udało nam się zażegnać wszystkie kryzysy międzynarodowe, jakie się nagromadziły wokół tej inicjatywy. Słuchajcie, wyrażajcie się ciepło o talentach Dominika.

Aha. No i nie ma sekcji komentarzowej, już drugi tydzień z rzędu, ponieważ po prostu nie zostawiacie nam ciekawych pytanio-tematów, a my nie chcemy robić tej sekcji na siłę. Już wolimy jej w ogóle nie robić.

W odcinku występują Tomek, Domek i Iga. Opisy wciąż pisze Tomek, więc gif z Rei:

Ponieważ życie to jest kurna jednak cierpienie i ból i rozpacz.
Podoba Ci się? Podziel się z innymi.