Niezatapialni odcinek 230

Miałem napisać, dla Was dzisiaj epicki opis, ale wielka bitwa w Grze o Tron + wyjście na Avengers 4, więc sami rozumiecie.

Taką mam dzisiaj refleksję, że jakkolwiek jestem bardzo odporny na spoilery i zasadniczo mi one wiszą, to jednak wypuszczanie w odstępie 3 dni tak spoilerogennego filmu i tak spoilerogennego odcinka, to jednak jest jakaś złośliwość. Którą odbieram bardzo osobiście, bo zmusza mnie ona do tego, bym wróciwszy dziś z pracy obejrzał 80 minut serialu, tylko po to, by zaraz biec na 3h film:/


No ale do odcinka. W tym tygodniu nie ma Igi (ponieważ Pyrkon), jest z nami za to Mateusz Skutnik. Rozmawiamy o:


0. CO JEST GRANE: mówimy o Avengersach 4 (bez spoilerów, poza tym, że Domek praktycznie streszcza ostatnią godzinę (not)), Detroit (ze spoilerami nieco, choć dla nas to raczej nie są spoilery, no ale bądźcie ostrzeżeni, wątek zaczyna się około 13 minuty) i Warframe (ze spoilerami, masywnymi, więc w sumie jak tylko Mateusz Skutnik zacznie mówić, to możecie wyłączyć)

1. Epic tak naprawdę walczy o dobro developerów i zrezygnuje z kupowania gier na wyłączność jak Steam zmniejszy prowizję WHAT

2. Przy Fortnite pracują po 100 godzin (oj tam, oj tam, TAK SAMO PRZY Mortal Kombat 11, więc o co tyle krzyku?)

3. Porno Mass Effect zebrał już prawie 1,5 bańki


Mamy też dla Was sekcję komentarzy.

A teraz już kończę, bo nie dość, że Avengers czekają, to jeszcze adminka nam się spieprzyła i muszę to szybko wysłać Idze, żeby ona dodała, bo ja nie mogę.

Pozdrawiam,

Tomasz Pstrągowski

p.s. TU IGA I TO WRZUCIŁAM I WSZYSTKO TO POMÓWIENIA, IŻ ADMINKA NIE DZIAŁA, BO DZIAŁA I W OGÓLE MARNOŚĆ I WSZYSTKO JEST NAJGORZEJ. DOBRZE, ŻE CHOCIAŻ WY JESTEŚCIE!

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.