Niezatapialni odcinek 2012

Witamy się z wami z odległej przyszłości.

Kiedy wiele dziesięcioleci temu zakładaliśmy podcast nie spodziewaliśmy się, że przetrwa on tak długo. Że będziemy go nagrywać pomimo bomb nuklearnych spadających na nasz kraj. Że przetrwa postnuklearną zimę. Że damy przeczekać inwazję radioaktywnych niedźwiedzi polarnych. Że przeżyjemy Unię Europejską, a nawet następującą po niej Unię Wolnych Narodów Europy, która – jak pamiętamy – na radioaktywnych niedźwiedziach polarnych najechali żołnierze Wszechrusi.

Dzisiaj, gdy katastrofa klimatyczna jest już faktem i żaden naukowiec nie daje złamanego faka za przetrwanie gatunku ludzkiego, my czujemy olbrzymią presję. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że jesteśmy być może ostatnim cywilizowanym głosem na tej planecie. Nadajemy z bunkra. Nie wiedzieliśmy słuchaczy od 10 lat. Nie wiemy, czy ktoś nas odbiera. Wiemy za to na pewno, że nasz sygnał ślemy w kosmos.

Może ktoś odpowie.

W odcinku występują Tomek, Domek i Iga.

Rozmowa dotyczy settingów growych i innych takich.

PS. Jako, że za tydzień będzie odcinek świąteczny, przyznane zostaną nasze coroczne wyróżnienia. Dlatego wystosowujemy do was niezwykłe zaproszenie. Wy też możecie przyznać nagrodę. Po prostu odpowiedzcie w komentarzach, które tytuły (i wydarzenia) powinny zostać wyróżnione w następujących kategoriach:

Najlepsza gra roku

Najbardziej rozczarowująca gra

Wydarzenie roku

Nieczysta zagrywka roku

Najlepsza stara gra w 2018 roku

Najlepszy fun

Najlepsza gra 7/10

Najlepsza gra, w którą nie graliśmy

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.