Niezatapialni odcinek 199,6

Czołem!!! Wielu z Was już to wie, a wielu się domyśla, przyszedł więc czas na oficjalne ogłoszenie. Niezatapialni, w składzie Iga, Domek i Tomek, będą na toruńskim Coperniconie. Od piątku 14 września do niedzieli 16 września.

W trakcie imprezy planowane są następujące atrakcje:

sobota 12:00 – Geek Fights – prowadzą chłopaki z Masy Kultury, udział biorą Domek i broniący tytułu Tomek, czas trwania: 1h45min
sobota 15:00 – Prawdopodobnie najlepszy podcast w Polsce (raczej nie). Spotkanie z ekipą Niezatapialnych – udział biorą Iga, Tomek i Domek, zachęcamy do przygotowania pytań i tematów, czas trwania: 45 minut
sobota 16:00 – Niezatapialni na żywo. Nagranie odcinka 200. W końcu – udział biorą Tomek, Domek i Iga, czas trwania: 45 minut (pewnie więcej)
sobota 18:00 – Szok, przemoc, nagość. Największe kontrowersje w grach wideo. Czy służą do czegoś więcej niż napędzanie sprzedaży? – prowadzą Domek i Iga, czas trwania 45 minut
niedziela 11:00 – Jak zniszczyć własne życie i zrobić na tym karierę. O autobiograficznych komiksach Joe Matta. – prowadzi Tomek, czas trwania 45 minut

Sal jeszcze nie znamy, ale spotkanie i nagranie odcinka odbędzie się w tej samej, bez konieczności zmiany miejsca.

W piątkowy i sobotni wieczór będziemy pić piwo gdzieś na toruńskiej starówce. Dołączajcie, postaramy się rozpowiadać, gdzie usiądziemy, ale jakby co, pytajcie na naszym profilu FB, albo mailami, będziemy sprawdzać te kanały łączności.

***

A dzisiaj odcinek tematyczny. W nim m.in. boysband bohaterów gier, ślub dawany przez growe indywiduum, Tomek, Domek i Iga zostają NPCami oraz wiele, wiele innych.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.
 • Chris Black

  Dzieki za odcineczek!

 • Komar Komarescu

  Oh Tequila to zdradliwa blać, ale faktycznie działa więc osobiście propsuje 😉

 • macosxgeek

  Tequila Sunrise 🙂 Dzienx za odcinex!

 • Silent type? Iga jakim sposobem tam nie ma DoomGuy’a?

  • Sigvatr

   Albo Gordona Freemana 🙂

 • Cruzer Alone969

  Super odcinek tematyczny. To jest w sumie dobra gra towarzyska na jakieś posiadówy z ludźmi z branży przy różnego rodzaju zacnych trunkach. Dzięki za Waszą pracę, a na Coperniconie mnie nie będzie niestety. Za dużo pracy, ale może ktoś się na Comic Con w październiku wybiera?

 • Sigvatr

  @Tomek: ta gospoda nazywała się …. “Gospoda Pod Gorejącym Człekiem” 🙂 pamiętałem. Tzn, pamiętałem, że nazwa odnosiła się bezpośrednio do postaci Ignusa. W ogóle, to zastanawiałem się, co się z nią stanie, jak Ignus pójdzie ze mną. O ile pamiętam, w wyniku tego jedynie umierała jego ukochana (a właściwie to ona była zakochana w nim, bo on chyba już nie czuł takich rzeczy – smutna sprawa z nią).

 • Wiktoria Dominika Gąska-Croft

 • Biurokrata

  Tomaszu jak mogłeś nie wybrać Aeris. Zawiodłem się na tobie.

  • Sigvatr

   Viconia szybciej przechodziła do rzeczy.

 • Kuba Bukała

  Weyland Corp !