Niezatapialni odcinek sto dziewięćdziesiąty dziewiąty

Coraz bliżej wielkiego dwa zero zero!

Kolejny odcinek, kolejny gość. Tym razem nagrywa z nami Kamil Krupiński, znany w świecie dziennikarstwa giereczkowego (czyli jedynego słusznego i prawdziwego dziennikarstwa) Berlinem.

Berlin pisał długie lata do CD-Action (czasami wciąż można tam go przeczytać), pracował również nad Dying Light: The Following, Dying Light 2, wykładał robienie gier dla studentów oraz był prelegentem na konferencjach branżowych. Poza tym prywatnie to super spoko typ, który ma najkochańszego kota, jakiego nosi ten świat. No i ten głos <3 Berlinowskie teksty ukazują się również na Endless Runnerze, który to blog z pewnością powinniście śledzić, jeśli lubicie rzeczowe teksty o grach, które nie boją się metodologii i chodzić pod prąd myśli mainstreamowej.

Ale starczy już o Berlinie. Rozmawialiśmy (poza Berlinem również ja: Iga Ewa Smoleńska oraz Dominik Gąska) w tym odcinku o:

1. Narracji w grach – dłuższa dyskusja na końcu odcinka.
2. Mikrotransakcjach.
3. Życiu po życiu.
4. Jak schudnąć szybko i skutecznie.

Nieśmiało przypominam również o tym, że mamy Patronite, gdzie można wrzucić trochę grosza na nasze podróże w celach nagraniowych (bo wciąż jeździmy dla Was całą Polskę 🙂 ). Ale nie martwcie się – wciąż pozostaniemy w pełni darmowi!

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.