Pillars Of Eternity 2: Niezatapialni odcinek 180 90. 192 3/4. Sami możecie nadać tytuł kurcze, no

Hej kochaniutcy! Odcineczek i wydarzonko!

Część trzecia odcinka, który być może jest najdłuższym odcinkiem Niezatapialnych. Ale najprawdopodobniej to miano należy się odcinkowi dziewięćdziesiątemu dziewiątemu. Sprawdźcie sami!

Jako że ukazało się Pillars of Eternity 2, postanowiliśmy zmienić nieco formułę programu i już chyba do końca życia chłopaki będą mówić o nim… Stąd od teraz, wszystkie kolejne odcinki mówić będą już tylko o Pillars of Eternity 2. Mało tego. Postanowiliśmy usiąść w weekend i ponownie nagrać wszystkie poprzednie odcinki. Mówimy w nich teraz o Pillars of Eternity 2. Ok, tam spoko śmieszne, ale jakby co to żart. Ok? To żart był.

Zbliża się termin kilku imprez, stąd informujemy, że spotkać nas będzie można w składzie ja i Dominik Gąska na Pyrkonie (w sobote i być może rano w niedzielę mnie jeszcze). Prócz tego ja będę Techlandować na Digital Dragons. Ruszę się również na Pixel Heaven i stąd umieszczam tu informację o tym wydarzeniu:

PIXEL HEAVEN 2018 – Retro and Indie Gaming Fest
GAMES FESTIVAL
8 – 10 / 06 / 2018
Stara Zajezdnia Autobusowa
ul. Włościańska 52
Warszawa

wszystkie informacje na temat wydarzenia dostępne są pod tym adresem. I fejsbuń wydarzonka. Jakby ktoś chciał wpaść zbić piątkę 🙂

W tym odcinku mówili dla was, jak zawsze, Dominik Gąska (który ma dzisiaj urodziny psst, psst), Tomasz Pstrągowski oraz Iga Ewa Smoleńska.
Mówimy o Pillars of Eternity 2, Pillars of Eternity 2 i Pillars of Eternity 2. Prócz tego o sexie, rock’n’rollu, braku chęci do życia i matkach w grach elektronicznych. I o Rage 2. I o Pillars of Eternity 2.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.