Niezatapialni – odcinek czternasty

RSS 2 FeedSubskrybuj nasz podcaścik za pomocą tego właśnie RSS-a, a jeśli szukacie naszej strony na iTunes, to kliknąwszy tutej znajdziecie ją problemu bez.

Boing! To odgłos, wydobywający się z teoretycznie możliwej, choć niekoniecznie praktycznej, maszyny podcastowej, która właśnie dała znać grzecznie za pomocą ustawionego wcześniej dzwonka, że najnowszy odcinek Niezatapialnych wylądował!

Oink! Iga, Tomek i Dominik dzielnie dzielą trudy podróży przez meandry tematów i chciałbym wam napisać, o czym mówią, ale właśnie biegnę do dzidzi, która akurat w tym momencie postanowiła powiadomić o wykonaniu jednej z dwóch czynności, które aktywnie jest w stanie wykonywać, choć nie mogę powiedzieć, żeby jakoś totalnie nad tym panowała. Kto by jednak przejmował się tematami, gdy tak piękne i dojrzałe głosy hipnotyzują prześwietne, z pewnością umyte uszy słuchaczy.

Michał out, pokój in.

EDIT TOMKA:

Podczas gdy Michał ma lepsze rzeczy do roboty, pozwólcie, że przedstawie Wam dzisiejsze tematy:

1. Atari zapowiada dwa horrory, w tym jeden to Alone in the Dark

2. Twórcy Castle Crashers zapowiedzieli nową grę

3. Nowy 3DS powstanie i wyjdzie na niego gra niedostępna na starego 3DS-a

4. Morpheus (czyli gogle wirtualnej rzeczywistości od Sony) chwali się rozmowami z uczennicami liceum, ale oczywiście nie będzie w tym żadnych podtekstów!

Wczoraj stronka na chwilę padła, za co przepraszamy. Wygląda na to, że już wszystko ok.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.