FIFA 18 – Lechia kontra Arka, gramy, bo kto nam zabroni?

SPORTOWE EMOCJE! Tomek kontra Dominik. Arka kontra Lechia. FIFA 18.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.
 • Adrian Kru

  Fajny mecz gratulacje a komentarz Igi o niebo lepszy od Szpaka (pomimo że nie jestem takim przeciwnikiem komentarza w fifie jak niektórzy) 😛

 • Sigvatr

  Mnie tam komentarz Igi nie przeszkadzał. No i nie jestem fanem piłki nożnej.

 • mz

  “nic nie rozumiem. ale smiesznie”. po co to w ogole? to jest jakis antycontent imho. juz lepiej odpalic “na czasie” na polskim YT. Ta sama wartosc ale tamci chociaz wiedza po co to robia

 • Kocu

  Fajny poziom.

 • siedlack

  bardzo Was lubię i szanuję i okazuję to wspierając Was co miesiąc ale ten materiał jest zbędny. Nie obejrzałem do końca, komentarze Igi to był straszny cringe. Tbh nie jestem ultrasem futobolowym. Fifowym tym bardziej. Nie róbcie tak więcej, szanujmy się i nie popisujmy ignorancją na siłę.

 • Adrian Kru

  Sigvatr nie rozumiesz, chyba że chodziło Ci o Dominika, ale mi chodziło o hejt na komentarz Szpaka wymierzony przez fanów serii. U mnie na próbie jedno osobowej.
  Bo był taki moment “Wspaniale antycypował…” itd. w kółko powtarzali ten tekst do podań chyba czy do czegoś tam i kumpel co z nim zawsze kupuje fife się strasznie o to na nich obraził i przemienił komentatora na angielskiego!

  siedlack nie zgadzam się z Tobą i z mz fundamentalnie!

  • siedlack

   Każdemu jego humor. Ja po prostu nie lubię takiego naigrywania się z czegoś co mnie nie bawi. Szczególnie jeżeli chodzi o sport. Tomek podał fajną ciekawostkę o wprowadzeniu opcji ciągnięcia za koszulkę i jest to ciekawe. Iga miała do przekazania tylko jaki to według niej ten sport jest nieinteresujący. Jakbym o tym nawet nie wiedział to załapałbym po minucie. Kilkanaście minut tekstów typu “ten pan piłkarz chyba nie wie że trzeba kopnąć do drugiej bramki” staje się po prostu irytujące i nieśmieszne.

  • Sigvatr

   Nie odnosiłem się do twojego komentarza. Wiem co napisałem w swoim, nie musisz więc wydziwiać z interpretacją.

   Nawet nie wiem o co chodzi z tym Szpakiem i komentatorem. Wyłączyłem się z interesowania się fifą na etapie, kiedy reklamowano nim całą tą grę.

   Rozumiem dlaczego niektórym nie podobał się występ Igi (nawet pomijając jej ignorancję, to wciąż ciągnęła ten sam dowcip dość długo). Ja przyznałem to, że moja tolerancja jest większa.