Niezatapialni odcinek 122

To jest ostatni odcinek Niezatapialnych.

OSTATNI W TYM ROKU!!!!

ha ha ha!

Powinniście widzieć Wasze miny! ha ha ha… oooo… ok.

To ostatni odcinek tego roku – to fakt. Wiele rzeczy jest już ostatnich tego roku. Odcinków podcastów również. I artykułów. I spotkań. I jedzenia – no okay, jedzenia pewnie nie, bo przez kolejne dwa dni zakładam, że jednak będziecie coś jeść. W każdym razie jest to okres nostalgii. Patrzenia wstecz na wydarzenia minionego roku. A tak wiele się zdarzyło. Była premiera No Man’s Sky, jest z nami Doom, wyszło Stardew Valley, czapki VR stało się rzeczywistymi produktami konsumenckimi. Pewnie to dobry moment na podsumowania. Na przykład pewnie spoko by było dać taką listę top dziesięciu gier tego roku. Bo ludzie kochają listy.

Ale nie.

NIE NIE NIE!

Zawsze płyniemy wbrew nurtowi – za to przecież nas kochacie.

Stąd przygotowaliśmy dla Was jeszcze jeden odcinek w tym roku. Odcinek o tematach giereczkowych. A w nim tyle dziwów! Sami zresztą zobaczcię.

Ostrzegam tylko iż od 5 DO 14 MINUTY usłyszeć możecie mini spoilery FF XV. Ja osobiście tego za spoilery nie uważam, ale wiem że inni myśleć mogą inaczej. Czujcie się więc ostrzeżeni. A na koniec jeszcze gif, o którym mówimy w odcinku. BAM!

gif

Do zobaczenia w 2017 roku!

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.