Niezatapialni odcinek sto osiemnasty

Nagraliśmy odcinek.

Jest to nowy odcinek i został on nagrany. Nagranie odbyło się, nowy odcinek powstał, no i jest. Nagrywanie miało miejsce w moim mieszkaniu, w którym zazwyczaj nagrywamy, ponieważ nagrywanie gdzie indziej jest skrajnie niewygodne. Odcinek jest nowy i jest sto osiemnasty, ponieważ poprzedni był sto siedemnasty, a następny będzie sto dziewiętnasty (najpewniej). W nagraniu rozmawiamy o grach, siedzimy wokół biurka, mamy włączony laptop i rozstawione mikrofony. Warto też wspomnieć, żeśmy go nagraliśmy wczoraj, tj. 21.11.2016 roku, w poniedziałek, następujący po niedzieli, ale przed wtorkiem, który jest dziś, gdy piszę te słowa. Niniejszym odcinek ten – nagrany i zmontowany – oddaję w Wasze ręce, albowiem cóż lepszego mógłbym z nim zrobić, skoro już go nagraliśmy i jest.

Występują: Mateusz Skutnik, Dominik Gąska, Tomek Pstrągowski

Rozmawiamy o:

1. Czego się spodziewamy po Red Dead Redemption 2? Bo twórcy zapowiadają “emocjonalną głębię”.
2. Geoff Keighley, mistrz marketingowego bełkotu o grach, zapowiada mniej marketingowego bełkotu na The Game Awards.
2.1. Na marginesie tego tematu: Kojima dostanie nagrodę za malowanie ikon.
3. Titanfall 2 sprzedaje się NAPRAWDĘ źle i Respawn nie wie, czy powstanie 3 część.
3.1. Dishonored 2, które TEŻ SPRZEDAJE SIĘ ŹLE, zaraz dostanie darmowe DLC, więc może będzie lepiej (also: Mateusz grał).
4. Dla śmiechu wspominamy, że w Watch Dogs 2 są waginy i penisy i wywołało to wielki skandal i będzie łatka w tej sprawie.

CAŁA SEKCJA KOMENTARZY TO JEDEN WIELKI SPOILER “ARRIVAL” (“Nowy początek”)

 

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.